духовна столиця україни - місто полтава

  Самі історичні та містичні події, що відбувалися в Україні, так чи інакше, пов'язані з Полтавою. Зараз Полтава – це обласний духовний центр України з населенням кілька сотень тисяч чоловік. З раньої весни та до пізньої осені Полтава потопає  в зелені, а жителі славляться своєю щедрістю і гостинністю.

  Знаходиться Полтава в центральній частині України, в трьохсот тридцяти трьох кілометрах від Києва. Скрізь - в невеликих кафе і ресторанчиках пригостять вас своїми знаменитими полтавськими галушками, а також знаменитим, смачним полтавським борщем.

  Саме тут Микола Васильович Гоголь творив свої знамениті «Вечори на хуторі біля Диканьки», та й самі ці хутора знаходяться зовсім близько від Полтави. Під пером Івана Котляревського отримали життя відомі персонажі Енеїди, Наталки-Полтавки та ін…

 Відомі співаки та поети, лікарі та конструктори, науковці та письменники прославили Полтавський край. Безліч музеїв та пам’яток старовини дають кожному можливість доторкнутись особисті до історії козацького краю.

Монумент Слави (серце Полтави)

Україна, 36000 м. Полтава, Корпусний парк