КУРОРТ-РИБАКОВКА

КУРОРТ-РИБАКОВКА - ПЛЯЖ
КУРОРТ-РИБАКОВКА - ПЛЯЖ

Саме тут відбуваються найяскравіші події літа - фестивалі та конкурси.

База відпочинку «Чорномор» та оздоровчий табір «Космос» розташовані в екологічно чистому районі на березі Чорного моря в тихій, затишній бухті, з піщаними пляжами і теплим ласкавим морем, мають пологе піщане дно.

З берега відкривається мальовничий вид на легендарний острів Березань (колись о. Борисфен, він же легендарний Острів Буян). 

Уздовж самого берега простяглася широка смуга соснового лісу. Поруч знаходиться лікувальне грязе-сольове озеро Тузли. Проведений Українським НДІ курортології і фізіотерапії аналіз грязей озера Тузли показав, що вони володіють сильними лікувальними властивостями. Грязелікування - це один з перспективних напрямків розвитку курорту. Море, ліс, степ і близькість сольового озера створюють унікальний мікроклімат, що сприяє оздоровленню дихальної та серцево-судинної систем організму.

Приємному і комфортному відпочинку сприяє розвинута інфраструктура курортної зони. До послуг відпочиваючих обладнані пляжі, магазини, ресторани, кафе, бари, Нічний диско-клуб «Скутер» на самому березі моря, кінотеатр Dolby Digital, ігрові зали, більярдні клуби, Лунопарк, водні атракціони на пляжі.

На ринку в достатку представлені фрукти, овочі та інші дари природи, якими завжди так славився південь України. Працюють пошта, ОщадБанк, пункти обміну валюти. Відмінне покриття всіх операторів мобільного зв'язку: Kyivstar, МТС, Life. З автобусної станції йдуть рейсові автобуси в Одесу, Миколаїв, Коблево, Очаків. Тут же організовуються одноденні екскурсії: до Миколаєва з відвідуванням Миколаївського зоопарку (кращого в Україні), художнього музею Верещагіна, музею суднобудування і флоту; в Одесу (оглядова, Оперний театр, вул. Дерибасівська, Потьомкінські сходи, і багато іншого); в Аквапарк «Коблево», морська прогулянка до острова Березань з відвідуванням пам'ятника лейтенанта Шмідта, найдавнішого грецького поселення, руїн турецької фортеці і циклопічних залізобетонних укріплень часів першої світової війни.

- це сучасна інфраструктура на всі смаки, як дітей так і дорослих.

 ЦЕ НЕЗАБУТНІ ЕМОЦІЇ ТА ПОЗИТИВ НА ВЕСЬ РІК!!! 

БВ «Чорномор» ДОТ «Космос»

57460 Україна, Рыбаковка, Микоївська обл, Березанський р-н